چرا باید به باشگاه برویم؟

باشگاه
امتیاز دهید

در مورد بازگشایی سالن های ورزشی آنقدر هیجان وجود داشت که حتی افرادی که هرگز عضو باشگاه نبوده اند در حال ثبت نام هستند و ما می خواهیم تمام تلاش خود را انجام دهیم تا به شما کمک کنیم تا جلسات ورزشی منظم را به روال عادی خود تبدیل کنید.

چرا به باشگاه برویم؟

 

دلایل متعددی برای پیوستن افراد به باشگاه بدنسازی وجود دارد. برای برخی از ما ، این موضوع در مورد تقویت ماهیچه ها برای بهبود قدرت است. سایر افراد ممکن است بدنبال افزایش انرژی که طبیعی تر از کافئین است ، باشند. و برخی به سادگی می خواهند با بدن خود با احترام رفتار کنند.

آیا باید به باشگاه بدنسازی بپیوندید؟

NHS توصیه می کند که بزرگسالان حداقل 150 دقیقه (یعنی دو ساعت و نیم) یا ورزش متوسط ​​یا 75 دقیقه (یک ساعت و 15 دقیقه) فعالیت هوازی در هفته انجام دهند. علاوه بر این ، آنها توصیه می کنند حداقل دو بار در هفته گروه های عضلانی اصلی خود را با قدرت تمرین دهید.

رفتن به باشگاه بدنسازی اغلب باعث می شود که شما سخت تر و طولانی تر از زمانی که در خانه ورزش می کردید کار کنید ، جایی که مبل ، تلویزیون و یک فنجان چای خوب کنار شما است. علاوه بر این ، دسترسی به تجهیزات باکیفیت و قرار گرفتن در کنار افراد حرفه ای به شما انگیزه قابل توجهی می دهد تا به اهداف تناسب اندام خود برسید.

در اینجا با هم دلایلی که شما باید به شباگاه بروید را عنوان کردیم

کمتر دچار استرس خواهید شد

وقتی ورزش می کنید ، اندورفین ترشح می کنید. به این معنا که شما برخی مواد شیمیایی را که با مغز شما در تعامل هستند آزاد می کنید تا درک شما از درد را کاهش داده و یک احساس مثبت را در خود افزایش دهید. هر زمان که یک تمرین را به پایان می رسانم ، با یک حس خوب همراه می شویم که در آن استرس کمتری داریم ، و همچنین شادتر هستیم و انگیزه بیشتری برای داشتن یک روز خوب داریم.

اگر فردی هستید که از اضطراب رنج می برد ، این تسکین استرس راهی شگفت انگیز برای مقابله با هر فشاری است که در حال حاضر احساس می کنید. در واقع ، در حالی که در باشگاه هستیم می توانیم تمرینات خود را متمرکز کرده و تمرکز کنیم ، در حالی که بعد از تمرین بدنسازی می توانیم استراحت کنم. صرفنظر از اینکه چقدر سخت است که ساعت 6:30 صبح به باشگاه برویم ، میشود تضمین کرد که هرگز از انجام تمرین پشیمان نخواهید شد.

می توانید دوستان جدیدی پیدا کنید

دوست یابی در این روزها سخت است. به نظر می رسد هر کس در حباب خود گرفتار شده است ، به این معنی که تصور شروع یک مکالمه ترسناک است. با این حال ، باشگاه بدنسازی مکانی مناسب برای ملاقات با افراد جدید است. علاوه بر داشتن سالن بدنسازی مشترک ، یافتن دلیلی برای صحبت با یک غریبه آسان است: “آیا می دانید وزنه ها کجا هستند؟” ، “آیا به کمک احتیاج دارید؟” ، این لیست بی پایان است.

 

مغز شما تقویت میشود

علاوه بر ترشح اندورفین ، تحقیقات نشان داده اند که ورزش باعث افزایش عملکرد شناختی و بهبود حافظه می شود. در واقع ، ثابت شده است که تمرین بعد از یک جلسه مطالعه به حفظ واقعیت کمک می کند و شما را قادر می سازد تا تمام اطلاعات مورد نیاز خود را برای امتحانات در ذهن خود تقویت کنید! این دستاوردها را فقط با باشگاه رفتن و ورزش کردن بدست می آورید.

 

در شرایط سخت به شما آرامش میدهد

همانطور که قبلاً ذکر شد ، رفتن به باشگاه ورزشی راهی عالی برای فرار از محدوده زندگی دانشگاهی است. برای روزهایی که به نظر نمی رسد جایی بروید ، رفتن به باشگاه ورزشی منبع بسیار مورد نیاز برای بهره وری است: این امر به شما زمان و مکان می دهد تا بتوانید برای نیازهای تحصیلی خود نیز تأمل کنید و احتمالاً الهام بگیرید. زیرا به شما اجازه می دهد کاری خوب برای خودتان انجام دهید. اگر چیز دیگری نباشد ، بر خلاف تحصیلات خود روی تناسب اندام خود کار خواهید کرد. مهم نیست که چقدر کم یا زیاد کار می کنید ، همیشه به عنوان مولد تلقی می شود.

 

به شما دلیلی برای بیدار شدن میدهد

با نزدیک شدن سریع زمستان ، صبح ها به طرز وحشتناکی تاریک و سرد می شوند. به بیان ساده تر ، صبح بلند شدن از رختخواب کار بدی نیست. با این حال ، وقتی دلیلی برای بلند شدن از رختخواب دارید ، انگیزه انجام کاری افزایش می یابد. رفتن به باشگاه ورزشی به شما انگیزه ای برای بلند شدن می دهد ، علاوه بر اینکه به شما انرژی و روحیه می بخشد.

بهبود سلامت

اعضای بدن ما می خواهند بهترین احساس خود را داشته باشند و عمر سالم تری داشته باشند. تمرینات قلبی و قدرتی از نظر علمی ثابت شده است که باعث بهبود سلامت و ایجاد احساس بهتر می شود. ورزش می تواند به مقابله با استرس کمک کند ، که همه ما در سال گذشته از آن رنج می بریم!

کاهش وزن

این شاید محبوب ترین دلیل پیوستن افراد به یک باشگاه ورزشی باشد. به گزارش بی بی سی ، 48 درصد از مردم در طول همه گیری کرونا با افزایش وزن دست و پنجه نرم کرده اند. رفتن به باشگاه نتایج را تضمین می کند و به ما کمک می کند احساس کنترل بیشتری داشته باشیم. ما در حال انجام کاری هستیم تا احساس راحتی بیشتری در بدن خود داشته باشیم

ظاهر بهتر در (و بیرون) لباس

در فروشگاه ورزشی رگنا ، ما می خواهیم شما بدن خود را دوست داشته باشید. اگر با پوشیدن لباس مورد علاقه خود (یا بیرون آمدن از آن) احساس راحتی نمی کنید ، وقت آن رسیده به باشگاه بروید. ورزش می تواند تمام بدن شما را باریک و خوش فرم کند ، برآمدگی ها را از بین می برد و بدون توجه به وزن شما بهترین ظاهر را به شما می بخشد. ما می خواهیم هر زمان که به آینه نگاه می کنید لبخند بزنید.

 افزایش سطح انرژی

یک واقعیت علمی دیگر: ورزش منظم باعث افزایش سطح انرژی و کاهش احساس خستگی می شود. ممکن است به نظر متضاد به نظر برسد. مطمئناً ورزش باید شما را خسته کند ، نه این که احساس انرژی بیشتری کنید؟ با این حال ، ورزش تولید دوپامین ، سروتونین و نوراپی نفرین را افزایش می دهد ، انتقال دهنده های عصبی که باعث افزایش سطح انرژی می شوند.

قوی تر شدن

اگر می خواهید از نظر بدنی قوی شوید ، باید تمرینات قدرتی را در رژیم تناسب اندام خود قرار دهید. نکته جالب در مورد عضویت در باشگاه بدنسازی این است که نیازی نیست هزینه زیادی را برای تجهیزات تمرین با وزنه هزینه کنید که به زودی با افزایش قدرت از آنها بیشتر خواهید شد. همه تجهیزات به راحتی در دسترس هستند و با بالا رفتن سطح شما هدر نمی روند.

Loading

اشتراک گذاری :

Loading

سایر پست ها

سوالی دارید؟

با شما تماس میگیریم